European Fight Games III.

Mosonmagyaróváron rendezték meg a WFL-IMBF-RIBO Unós Európa bajnokságot, melyen az egyesületünk két Lenti csapatának versenyzője vett részt.

Legfiatalabb harcosunk Nagy Gergely a K1 light ban -25 kg-os súlycsoportban I. helyezett lett. Pintér József veteránként vett részt, és afelnőtt kategóriát is magasan nyerte (az elődöntőben, és a Horvát versenyzővel került össze.) Mindkét mérkőzését magasan nyerte. A döntőben a horvátok bajnokát verte nagy fölénnyel. Józsi a saját korosztályában is megnyerte az European Fight Games III. versenyét. Gratulálunk mindkét harcosnak!

EUROPEAN FIGHT GAMES II. WFL-IMBF-RIBO UNIÓS COMBATSPORT BAJNOKSÁG

BUDAPEST BASELINE SPORT ARÉNA 2021 JÚNIUS 18-19.

Budapesten került megrendezésre az European Fight Games II. Uniós Nemzetközi Combatsport versenyre. A verseny MO felügyeletét, valamint ring bíráskodását a Magyar Muaythai Országos Sportági Szakszövetség látta el.

Egyesületünk 10 arany 11 ezűst, és 5 bronzéremmel zárta a versenyt.

EUROPEAN FIGHT GAMES

Lentiben az Arany János Általános Iskolában rendezte meg a Fightingsport Hungary Kick- és Thai-Boksz SE a European Fight Games Nemzetközi Combatsport Bajnokságot, melyen a házigazda magyarokkal együtt 7 ország 150 versenyzője küzdött meg..

Először zajlott Lentiben ez az európai nemzetközi bajnokság, ahol egyesületünknek, a Fightingsport Hungary Kick- és Thai-Boksz SE zalaegerszegi szervezetének két éve van kihelyezett tagozata - mondta el a rendezők nevében Horváth Ferenc vezetőedző. - A csapattagok már számos versenyen vettek részt, van köztük világbajnok is. Úgy gondoltuk, eljött az ideje, hogy ebben a városban is legyen egy ilyen megmérettetés.

A lezajlott "A" kategóriás nemzetközi verseny előszobája a világ- és Európa-bajnokságoknak. Horváth Ferenc hozzátette: ezek a megmérettetések nemcsak egy sportágról, illetve annak szabályrendszeréről szólnak. A Lentiben megrendezett viadalon Muay­thai, K1, Low Kick, Body Contact, Kick Light, Light Contact, K1 Light, Point
Fight, Submission (Gi Grappling) kategóriákban, valamint formagyakorlatban indultak a sportolók. A versenyzők a gyerekektől a veteránokig több korosztályban vetélkedtek. A házigazdák közül két versenyző lépett ringbe, illetve tatamira, mellettük zalaegerszegi és nagykanizsai versenyzők is érkeztek.Erős volt a felhozatal, ukránok, románok, osztrákok, franciák közt is láthattunk első osztályú versenyzőket, illetve érkezett profi K1-es hölgy világbajnok is - folytatta a tréner, aki elmondta azt is, hogy klubjuk az országban az egyik legeredményesebb.
A viadal (Fightingsport Hungary Kick és Thai-Box Sportegyesület)  Zala megyei eredményei. Kadett: Nagy Zeusz (Nagykanizsa) -52 kg: Point Fight 2. helyezés, Light Contact 3., Kick Light 3. Nagy Levente (Nagykanizsa) -57 kg: Point Fight 2., Kick Light 3., K1 Light 2., Molnár Botond (Zalaegerszeg) +67 kg: Kick Light 1., K-1 Light 1. Felnőttek: Németh Viktória (Zalaegerszeg) +65 kg: Light Contact 2., K-1 Light 1., Pintér József (Lenti) -85 kg: K-1 Light 1., Veteran Kick Light 1., Point Fight 3. Veteránok: Garamvölgyi Krisztián (Zalaegerszeg) -85 kg: Kick Light 2., Point Fight 2., Szőke Károly (Zalaegerszeg) +85 kg: Point Fight 1.

ICO Combatsport Világbajnokság Skócia 2019 október 17-21

Skóciában 2019 október 17-21. között rendezték meg az ICO (International Combat Organization) Világbajnokságot, ahol egyesületünk 2 versenyzővel képviselte városunk mellett Magyarországot is. A versenyen való részvétel sem volt egyszerű. A folyamatos pénzhiány rányomta bélyegét versenyzőinkre. Ennek ellenére a két versenyzőnk nagyszerüen helyt állt. Sajnos a bíráskodás (nem elősször) rányomta bélyegét a verseny hangulatára. Ennek elelnére születtek  akövetkező eredmények. Fordán Adolf Kickbox Full contact szabályrendszerben világbajnok lett, K1 L ben pedig VB 4. helyezett lett. Pintér József is többszabályrendszernben indult. Sajnos több szabályrendszerben is a bírók vették el a VB címet. Eredményei: Point Fight 3., Light, LighT C. 3. Kick Light 2., K1 L 2. helyezett.

WMAC WORLD GAMES VARAZDIN CROATIA 2019

Horvátországban került megrendezésre a WMAC szervezet 2019 évi World Games nevű versenyére. Egyesületünk 6 versenyzővel vett

2019 szeptember 13-15. Varasd WMAC World Games. A Fightingsport Hungary Kick és Thai-Box Sportegyesület is részt vett a Bulls Kick és Thaibox SE, valamint a Növényi Sopron mellett a WMAC World Games versenyen. Köszönjük a lehetőséget, és a segítséget K Norbert Robert -nek! Eredményeink: 10-14 éves korosztály. 2. helyezett Nagy Zeusz Nagykanizsai versenyzőnk, 14-18 éves korosztály. Kick light -55 kg 2. helyezett Nagy Levente, Light Contact 3. helyezett Nagykanizsai versenyzőnk -60 kg Kick Light 3. helyezett Gyimes Olivér Nagykanizsai versenyzőnk, -80 kg Kick light 2. helyezett Molnár Botond Zalaegerszeg Extrem Fight Club. Boti hatlmasat meccsezett a döntőben a Horvátok rutinos, jóval idősebb versenyzőjével, ahol is megosztott pontozással megérdemelten nyert Siniša Kovačić mester tanítványa! Boti egyébbként az elődöntőben szintén jóval idősebb Bosnyákok Lowkick, és k1 vilábajnok versenyzőjét verte tko val! Felnőtt Kick light (6 induló) -70 kg. Czilli Bálint Zalaegerszeg Extrem Fight Club első éves felnőttként az olaszok kitünőségével csapott össze az elődöntőben, ahol bár az olasz egyértelműen jobb volt, de Bálint végig harcolta, és büszke lehet a 3. helyezésére. Szőke Károly Zalaegerszeg Extrem Fight Club Veteran Open Point Fight küzdelemben egyértelműen hozta a tőle elvárhatót, hiszen a bajnoki öv tulajdonosa lett. WG Győztes! Azt hiszem mint edző nagyon büszke lehetek a tanítványaimra ismét! Gratulálok mindenkinek srácok! Hajrá Fightingsport Hungary Kick és Thaibox SE

Xtrem Küzdősportok Világbajnoksága Róma 2019.

Egyesületünk versenyzői  több szabályrendszerben is mérkőztek. Csapatunk küzdelemben 10 Világbajnoki övet, 7 ezüst érmet, valamint 2 bronzérmet szereztek. Formagyakorlatban (Free Styl) 1 aranyérmet, valamint Masters Profi Kickbox világbajnoki övet nyert! Versenyzőink sikeréhez Zalaegerszeg MJ Város polgármestere Balaicz Zoltán is gratulált.

Combat Sportok Világbajnoksága

Thai-Box / Kick-Box / K-1 / MMA / Karate / Sanda

2018 november 01-05. én Olaszországban Rómában került megrendezésre az ICO (International Combat Organization) Küzdősport világbajnokságára. A megmérettetésen  2450 versenyző, 3740 nevezést regisztráltak!

Az ICO Hungary válogatottjában 6 Zalaegerszegi versenyző vehetett részt a Fightingsport Hungary Kick és Thai-Box SE sportolói közül. Egyesületünk versenyzői kőkemény mérkőzéseken (volt ahol napi 4-5 mérkőzés is volt egy-egy versenyzőnek) jutottak tovább. A versenyzőink eredményei: Karate formagyakorlat Junior kategória Országh Levente 2. hely, Point fight Junior -50 kg küzdelem Országh levenete  II. hely, Light Contact -64 kg Junior Világbajnok Viola Réka, KL VB. 2 hely, Junior K-1 VB. II. helyezett Kiss Tamás, Felnőtt -84 kg Kickbox CF (Full contact) 2. helyezett Fordán Adolf, ring KL felnőtt Világbajnok -84  kg Fordán Adolf,  ring KL -90 kg 2. helyezett Pintér József (Lenti csapatunkból), Veterán Ring KL -80 kg 3. helyezett, és Kickbox LC Világbajnok Garamvölgyi Krisztián.

XFC Küzdősport Világbajnokság Róma / Olaszország 2019 június 13-18.Egyesületünk Zalaegerszegi? Lenti, és Nagykanizsai versenyzőinek részvételével.

Zaol -on az eredmények. Katt a linkre: Eredmények:

Eredményeink

hamarosan

7 arany, és 3 ezűst a Római /2017 dec 02-03) ICO Európa Bajnokságon!

5 arany, 1 ezűst, 1 bronz érem a WMF Elit Harcművészeti Világbajnokság Róma / Olaszország 2017

/2016/ 3 versenyző 6 aranyérem a németországi harcművészeti világjátékokon!

Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el